Sunday, January 8, 2017

DISCOVER FASHION WORLD WITH VICHER FASHION...
Polska scena modowa obfituje w uzdolnionych projektantów - często takich, o których nie słyszy się a mediach wystarczajaco. Moja historia z marką VICHER rozpoczęła sie dzięki informacji, które dostałam od mojej koleżanki Ani, która zachęciła mnie do "odwiedzenia" strony www marki. Od pierwszego wejrzenia - wiedziałam, że są to projekty godne uwagi - interesujące, inne, o ciekawych wzorach, kolorystyce - a przede wszystkim z wykorzystaniem bardzo dobrych tkanin.

Dla tych wszystkich z Was, którzy nie słyszeli wcześniej o VICHER FASHION - jest to marka ubraniowa dla kobiet, która opiera się na wartościach wolności i kobiecości. W swoich projektach umiejetnie łączy kobiecość z modowym zadziorem wprost z wybiegu. Ubrania Vicher dają Wam możliwości niezliczonych stylizacji od klasycznych, ekstrawaganckich po sportową elegancję. Wszystkie zaś są wynikiem miłosci do mody i realnych, kobiecych potrzeb. W kolekcjach projektantki wykorzystują szlachetne tkaniny jak i dzianiny, zwracając dużą uwagę na ich dobry gatunek i praktyczność. Wszystkie kolekcje powstają w polskiej szwalni z najwyższej jakosci tkanin z Włoch i Francji. 

Miłość do mody i specyficzny, niejednokrotnie odważny rys w projektach Vicher wzratastał i dojrzewał w dziewczynach już od dzieciństwa. Przewrotnie mody, a właściwie jej wyczucia i etsteyki uczyły się w... klasztorach od Krakowa po Rzym i Francję. Klasztorny minimalizm form,  a zarazem kontrasty znajdują swoje odzwierciedlenie także w projektach Vicher. 
Ubrania Vicher Fashion to przede wszystkim niezwykle kobiece, zmysłowe sukienki, w licznych odsłonach właściwie dla każdej sylwetki,zadziorne i bardzo modowe kombinezony, a także dopracowane w detalu  marynarki i żakiety świadczące o jakości i wysokim krawiectwie. Projektantki w pełni oddają ducha kobiecości i wolności - niebezpieczny związek, ale w przypadku Vicher absolutnie warty ryzka:)

Vicher to fantastyczne kobiety, wyjatkowe ubrania i cudowna energia, a przede wszystko moje modowe zakochanie od pierwszego wejrzenia.


Moje specjalne podziękowania dla dziewczyn z marki Vicher za przemiłe spotkanie podczas mojej wizyty w Polsce, a efekty naszego spotkania przedstawię wkrótce w moich stylizacjach...Polish fashion scene is full of very talented designers. Unfortunately, many times they don't get enough recognition and spotlight...only until certain time...
My personal journey with Vicher Fashion brand started when my friend from Poland sent me message and asked me to check the brand online store. I was intrigued right from the beginning - beautiful designs, interesting shapes, structures and most important - beautiful fabrics.

Those of you, who didn't have a chance to hear about Vicher Fashion  - its Polish fashion brand that is created both in Poland and Paris. It's the effect of passion towards art and beauty shared by three sisters - Inez, Kasia and Ania who wanted to create a brand not only to accentuate beauty - but mostly to give every woman who is wearing their designs feeling of comfort and confidence. Inspired by their grandmother and her passion for fashion and style -  Vicher Fashion is a mixture of elegance and sporty flare with the Parisian chic full of simplicity and most important - the brand represents designs that are easy to wear - for every occasion.

If you would like to learn more about the brand - make sure to check their online store!!!
No comments:

Post a Comment