Thursday, April 7, 2016

TESTING THE NEWEST BEAUTY TREATMENTS WHILE IN POLAND...


 Za kazdym razem kiedy odwiedzam Polske - zawsze znajduje cas na pielegnacje mojej skory - i to w moim ulbionym Instytucie Zdrowia I Urody Kleopatra w Koscianie:-)
Tym razem - zaledwie tydzien temu poddalam sie dwoma zabiegom - jonoforezy (aby nawilzyc skore - w sam raz przed targami mody w Szczecinie - Fashion Expo 2016) oraz kriolipolizy - gdyz instytut wlasnie nabyl jedno z najnowoczesniejszych tego typu urzadzen w Polsce.
KRIOLIPOLIZA - jest technologią opracowana przez firmę COCCON do zabiegów kriolipolpolizy. Na skutek kontrolowanej ekspozycji tkanki tłuszczowej na zimno, następuje selektywne jej uszkodzenie przy jednoczesnym uniknięciu uszkodzenia leżącej powyżej skóry właściwej i naskórka. Po zakończeniu procesu chłodzenia, martwe komórki tłuszczowe (adipocyty) są uwalniane do układu limfatycznego, a następnie metabolizowane i wydalane w naturalnym procesie fizjologicznym.
Przygotowania do mojego zabiegu kriolipolizy
Getting ready for my criolipolysis treatment
KRIOLIPOLIZA - jest nową technologią umożliwiającą precyzyjne i kontrolowane chłodzenie, nie powodujące skutków ubocznych w postaci siniaków i zaczerwienienia skóry. W trakcie zabiegu, temperatura tkanki jest regulowana automatycznie i wynosi do -8C. Precyzyjnie określony czas chłodzenia (70min)  zapewnia skuteczność zabiegu, bez ryzyka uszkodzenia innych tkanek.
Podczas zabiegu aplikator nie tylko chłodzi, ale również zasysa skórę tymczasowo redukując przepływ krwi. Zwiększa to precyzję chłodzenia na wybranym obszarze. 

01
CRYOTECHNOLOGY zapewnia bezbolesny zabieg. Pierwsze, dociera do pacjenta uczucie zasysania skóry do głowicy, następnie spada temperatura do -8 stopni C, stąd pacjent odczuwa chłód. Po upływie około 2-5 minut zabieg przestaje być odczuwalny dla pacjenta.
Po zabiegu, do nawet 3 dni może wystąpić uczucie odrętwienia skóry i mięśni. Takie odczucie jest chwilowe i ustępuje. Może wystąpić również chwilowy rumień, uczucie pieczenia, ściągnięcia skóry, lub chwilowe przebarwienie naskórka, które wraca z czasem do normy.
Podczas zabiegu kriolipolizy
During my crliolipolysis treatment

Zabieg wykonywany jest na tych partiach ciala, z ktorych najciezej jest sie pozbyc dodatkowych centymetrow (czyli tluszczyku:-)
Ja poddalam sie procesowi kriolipolizy na brzuchu i "boczkach" :-)

Oprocz zabiegu kriolipolizy, doswiadczylam rowniez zabiegu jonoforezy - tuz przed targami mody Fashion Expo w Szczecinie. Dla tych, ktorzy nie maja pojecia co to takiego - otoz jonoforeza polega na bezbolesnym wprowadzeniu produktu do skory dzieki przeplywowi pradu o stalym natezeniu (przy uzyciu dwoch elektrod). Dzieki temu produkt wprowadzay jest do skory ponad 100.000 razy glebiej:-)

 Ja-podczas zabiegu jonoforezy:-)

 Getting my nails ready for Fashion Expo 2016

My sincere ThankYou to Beauty Institute "Kleopatra" in Poland for getting my nails&skin ready for the FashionExpo 2016!!
Moje serdeczne podziekowania dla Instytutu Zdrowia i Urody Kleopatra w Koscianie

Z moja przyjaciolka i wlascicielka Instytutu - Beata Suszka
No comments:

Post a Comment